מיטות לכלבים- כל מה שחשוב לדעת

תוכן עניינים

זה לא שאנחנו ממעיטים בערכן של מיטות כלבים וחיוני מאד שתהיה אחת בבית ולו לתחושת הביטחון של הכלב, אבל כולנו יודעים איפה הכלב ישן באמת.

כן, כן יקרים. גם אם אתם אוסרים על הכלב לישון במיטה שלכם וגם אם זה גבול ברור בהחלט, הסיכוי שהוא לא טס אל המיטה בשנייה שאתם לא מסתכלים דומה בערך לסיכוי שהוא לא קופץ על סטייק ששמים לו מתחת לאף. ואם כבר מיטה, אז גם כרית ושמיכה, כי גם לכלב מגיע.

יחד עם זאת וגם אם זה נראה מיותר, אחרי הכל כבר הסכמנו להסתכל לאמת בלבן של העיניים ולהודות איפה באמת ישנים הכלבים, מיטות כלבים זה משהו שאי אפשר לוותר עליו. בשונה מחלק מהצעצועים ואפילו ממוצרים כמו מכונת תספורת לכלב, אותה תוכלו למצוא בכלל אצל הספר שקרוב לוודאי יוכל להעניק לכלב חוויה פחות טראומטית ואלא אם כן אתם באמת מומחים בתחום, את מכונת תספורת לכלב מוטב להשאיר לבעלי המקצוע.

מיטות לכלבים לעומת זאת זה מוצר מסוג אחר- והוא חייב להיות בכל בית.

המקום הבטוח שלי

כמונו גם הכלב שלנו עובר מצבים שונים בחיים, וגם הוא זקוק לפינה שלו. זה נכון שהכי כייף לישון במיטה של ההורים, אבל כל אחד מאיתנו זקוק לפינה וזה בדיוק מה שמיטת הכלב מעניקה לו. היא לא חייבת להיות המקום שבה הוא ישן מדי לילה, אף על פי שלאורך זמן רוב הכלבים מעדיפים בדיוק את זה ואכן הופכים את מיטת כלבים שלהם למיטה שלהם באמת תוך ביצוע השימוש המקורי בה.

עם זאת, גם עצם הקיום שלה, רק העובדה שהיא שם, גם בלי להשתמש בה, אבל מתוך הכרה בה כמשהו ששייך לכלב באופן בלעדי מהווה אמצעי פסיכולוגי חשוב מאד לבריאות הנפש של הכלב. על מנת לצלוח את כל תהליכי הצמיחה שלו, לרבות המשברים המשפחתיים שמאפיינים את החיים והשינויים השונים שמאפיינים את שגרת החיים המודרנית גם הכלב שלנו זקוק לפינה חמה ולמקום הבטוח שלו וזה בדיוק מה שמשמשת מיטת כלבים. אל תוותרו עליה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

איך נגדל ילדים עצמאיים יותר?

רוצה שהילד שלך ילמד אחריות ועצמאות מהי? רוצה להכניס לבית חיית מחמד שהילד ידאג לה? איזו חיית מחמד יכולה להתאים לילדים? ילד עצמאי הוא ילד

ציוד ומזון לבעלי חיים

לא רק הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. משחר קיומנו כבני אדם, אנו נרגשים לגדל ולטפל בבעלי חיים מכל מיני סיבות. אם בעבר זה