ציוד ומזון לבעלי חיים

תוכן עניינים

לא רק הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. משחר קיומנו כבני אדם, אנו נרגשים לגדל ולטפל בבעלי חיים מכל מיני סיבות. אם בעבר זה היה בעיקר לספק את צרכינו הקיומיים כמו תחבורה באמצעות סוסים וחמורים או שמירה באמצעות כלבי שמירה, הרי שהיום אנו מגדלים חיות כי אנו אוהבים לחיות לצידם. אך לגידול ואילוף בעלי חיים יש כמובן מחיר – אחראיות. האחראיות של הטיפול, הגידול והשמירה על בעל החיים היא על כתפיו של האדם, כמובן. זה כולל לדאוג לו לכל צרכיו – אוכל, שתיה, לינה, משחק וכל מה שהוא אוהב לעשות. את כל מה שצריך לרכוש עבור בעל החיים שלכם תוכלו למצוא כמובן אצל חנות חיות בירושלים.

 

איך בוחרים מזון בריא לחיית המחמד שלכם?

כל בעל חיים אוכל את המזון הראוי לו מטבעו. אנו רגילים לראות בסרטים ובסדרות שבעלי כלבים או חתולים נותנים להם שאריות מזון תוך כדי ארוחה או אחריה, אך לא תמיד זה נכון וראוי וכל שכן לא בריא עבורם. רק מזון המיועד לבעל החיים על פי ההרכב התזונתי הבנוי במיוחד עבורו שנוצר בתנאים אופטימליים זה הדבר שהם צריכים לקבל. מזון לכלבים לא יכול להיות מיועד לחתולים ולא להיפך, למרות ששניהם אוכלי בשר. גם בתוך המין, למשל כלבים, יש מזון המיועד לגזעים שונים, מזון לגזעים קטנים או גדולים, מזון לבעלי אלרגיה ועוד. שאלו את המוכר בקרב חנות חיות בירושלים לגבי סוגי המזונות לבעל החיים שלכם ופרטו בפניו את מינו וסוגו על מנת שהוא יוכל לבחור עבורכם את המוצר הכי נכון.

אילו מוצרים טבעיים יש לכלבים וחתולים

כמו שאנו בני האדם מעדיפים את האוכל שלנו טבעי ולא מתועש, ככה גם החברים על ארבע שלנו. חנות חיות בירושלים מציעה עבורכם שפע של מוצרים טבעיים לכלבים, חתולים ובעלי כנף. למשל, לכלבים אפשר להציע חטיפים דמויי עצם העשויים מחומרים טבעיים ובריאים בלבד. אפשר להגיש לו "חטיפים" של בשר בצורות שונות ובכך לגוון לו את התפריט. עוד מוצרים טבעיים שיכולים להתאים בתוך הבית זה ארגז חול לחתולים. כידוע, החתול היא חיה נקיה מאוד ובניגוד לכלבים אינה עושה את צרכיה בצורה גלויה. היא זקוקה לחול על מנת לכסות את הצואה, ולכן חנות חיות בירושלים מציעה סוגים שונים של חול כך שניתן לדמות את החול שבחוץ – בפנים בתוך הבית.

טיפוח וחומרי הדברה לחיות מחמד

אנו אוהבים להתקלח, זה ברור. כל יום אנו מסירים מעצמנו את הלכלוך שהצטבר. גם לבעלי החיים שלנו יש צורך כזה להיות נקיים. יש לחיות מחמד כינים וקרציות שלא מצויות אצל בני אדם ולא ניתן להסיר אותן בדרכים רגילות עם סבונים רגילים וזרם מים. על מנת להסיר טפילים וקרציות מכלבים וחתולים, חשוב לרכוש את חומרי ההדברה המתאימים להם, וחשוב שלא יהיו בהם חומרים מסוכנים ואלרגניים עבורם.

חטיפים וצעצועים לציפורים

יש לכם תוכים? ציפורי שיר? נהדר. בנוסף לשירים ולציוצים שתשמעו כל בוקר, בתמורה תעניקו להם טיפול מפנק במיוחד. התוכים, במיוחד, הם בעלי חיים נבונים במיוחד בקרב בעלי הכנף, ולא מתחשק להם לבלות את כל זמנם בתוך הכלוב בחוסר מעש. תפנקו אותם עם צעצועים ומשחקים שינעימו את זמנם בפנים. אפשר לרכוש להם עמודי שיוף כך שיוכלו לשייף את המקור שלהם, תכונה המצויה בקרב תוכיים רבים, אפשר להציב להם בתוך הכלוב חבלים וחישוקים מיוחדים שיוכלו להיכנס דרכם ולעמוד עליהם, ועוד. תשקיעו בבעלי החיים שלכם וכמובן שתזכו לקבל מהם אהבה חזרה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

חטיפי מזון לכלבים

חטיפי מזון לכלבים הם סוג של מזון שתוכנן במיוחד עבור כלבים. לרוב הם מורכבים ממרכיבים איכותיים המספקים יתרונות תזונתיים, והם גם טעימים. חטיפי מזון לכלבים

איך נגדל ילדים עצמאיים יותר?

רוצה שהילד שלך ילמד אחריות ועצמאות מהי? רוצה להכניס לבית חיית מחמד שהילד ידאג לה? איזו חיית מחמד יכולה להתאים לילדים? ילד עצמאי הוא ילד

מיטות לכלבים- כל מה שחשוב לדעת

זה לא שאנחנו ממעיטים בערכן של מיטות כלבים וחיוני מאד שתהיה אחת בבית ולו לתחושת הביטחון של הכלב, אבל כולנו יודעים איפה הכלב ישן באמת.